Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Proba', στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100026780
50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Proba', στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,11 €
20
1,07 €
3%
60
1,05 €
5%
120
1,03 €
7%
240
0,83 €
25%
540
0,81 €
27%
1.020
0,78 €
29%
3.800
0,67 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,11 € 1,11 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aladin» των 50 ml είναι ένα ευέλικτο μπουκάλι. Το διακοσμητικό μπουκάλι είναι κατάλληλο για λικέρ, αποστάγματα, σιρόπια και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 55 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 39,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 90 g |
| ύψος | 118 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aladin» των 50 ml είναι ένα ευέλικτο μπουκάλι. Το διακοσμητικό μπουκάλι είναι κατάλληλο για λικέρ, αποστάγματα, σιρόπια και πολλά άλλα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 55 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 39,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 90 g |
| ύψος | 118 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



















































