Potíria kai fiales 15 ml γυάλινο φιαλίδιο 'Jasmina'
Κωδικός άρθρου : 100027590
15 ml γυάλινο φιαλίδιο 'Jasmina'
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,98 €
10
3,87 €
2%
20
3,75 €
5%
50
3,66 €
8%
100
2,85 €
28%
200
2,74 €
31%
500
2,64 €
33%
1.000
2,55 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,98 € 3,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυάλινο μπουκάλι 15ml 'Jasmina'. Λόγω του υψηλού βάρους τους, εκλεκτά αποστάγματα και αρώματα παρουσιάζονται στα κομψά μπουκάλια σε πολύ υψηλή ποιότητα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 55 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυάλινο μπουκάλι 15ml 'Jasmina'. Λόγω του υψηλού βάρους τους, εκλεκτά αποστάγματα και αρώματα παρουσιάζονται στα κομψά μπουκάλια σε πολύ υψηλή ποιότητα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 55 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























