Potíria kai fiales 10 ml φιαλίδιο PET για φάρμακα 'Easy Living', καφέ, πλαστικό, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100027770
10 ml φιαλίδιο PET για φάρμακα 'Easy Living', καφέ, πλαστικό, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,22 €
10
1,18 €
3%
20
1,14 €
6%
50
1,13 €
7%
100
0,91 €
25%
250
0,88 €
27%
1.000
0,84 €
31%
2.000
0,73 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,22 € 1,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
10ml καφέ μπουκάλι PET «Easy Living». Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 48 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
10ml καφέ μπουκάλι PET «Easy Living». Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 48 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























