Potíria kai fiales 10 ml φιάλη PET 'E-Liquid' με ασφάλεια ποιότητας και παιδική ασφάλεια, πλαστικό, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100027470
10 ml φιάλη PET 'E-Liquid' με ασφάλεια ποιότητας και παιδική ασφάλεια, πλαστικό, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,44 €
20
0,43 €
2%
50
0,42 €
4%
100
0,41 €
6%
200
0,34 €
22%
500
0,33 €
24%
1.500
0,32 €
27%
3.000
0,27 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,44 € 0,44 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα διαφανή μπουκάλια PET 10ml 'E-Liquid' έχουν αφαιρούμενο άκρο σταγόνας και καπάκι με ποιότητα και προστασία για τα παιδιά. Όταν το κλείσετε για πρώτη φορά, η κλειδαριά κουμπώνει στη θέση της - αν κλείσετε το καπάκι, ο δακτύλιος ασφάλισης βγαίνει.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Τα διαφανή μπουκάλια PET 10ml 'E-Liquid' έχουν αφαιρούμενο άκρο σταγόνας και καπάκι με ποιότητα και προστασία για τα παιδιά. Όταν το κλείσετε για πρώτη φορά, η κλειδαριά κουμπώνει στη θέση της - αν κλείσετε το καπάκι, ο δακτύλιος ασφάλισης βγαίνει.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























