Potíria kai fiales 10 ml φιαλίδιο ιατρικής, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100013470
10 ml φιαλίδιο ιατρικής, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,88 €
20
0,85 €
3%
50
0,83 €
5%
100
0,81 €
7%
187
0,66 €
24%
748
0,64 €
27%
1.496
0,62 €
29%
2.992
0,53 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,88 € 0,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η καφέ 10ml φιάλη φαρμάκου προσφέρει αποτελεσματική προστασία από το φως για το περιεχόμενό της και είναι εξαιρετική για την αποθήκευση βιταμινών, σιροπιών για τον βήχα, χημικών διαλυμάτων κ.ά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 14 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 28 g |
| ύψος | 61 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η καφέ 10ml φιάλη φαρμάκου προσφέρει αποτελεσματική προστασία από το φως για το περιεχόμενό της και είναι εξαιρετική για την αποθήκευση βιταμινών, σιροπιών για τον βήχα, χημικών διαλυμάτων κ.ά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 14 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 28 g |
| ύψος | 61 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















