Potíria kai fiales 15 ml φιαλίδιο φαρμάκου, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Καφέ φιαλίδιο φαρμάκου 15 ml: Το ελκυστικό γυάλινο φιαλίδιο διαθέτει σπείρωμα κατάλληλο για καπάκια DIN-18 και είναι ιδανικό για υδατικά υγρά, καθώς και για γλομπούλια κ.ά. Συνδυάζεται, μεταξύ άλλων, με σταγονόμετρο και εφαρμογέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 20 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 28,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 65,2 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Καφέ φιαλίδιο φαρμάκου 15 ml: Το ελκυστικό γυάλινο φιαλίδιο διαθέτει σπείρωμα κατάλληλο για καπάκια DIN-18 και είναι ιδανικό για υδατικά υγρά, καθώς και για γλομπούλια κ.ά. Συνδυάζεται, μεταξύ άλλων, με σταγονόμετρο και εφαρμογέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 20 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 28,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 65,2 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















