Potíria kai fiales 20 ml φιάλη φαρμάκου PET 'Easy Living', καφέ, πλαστικό, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100027760
20 ml φιάλη φαρμάκου PET 'Easy Living', καφέ, πλαστικό, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,33 €
10
1,30 €
2%
20
1,26 €
5%
50
1,24 €
6%
100
1,00 €
24%
250
0,97 €
27%
600
0,94 €
29%
1.200
0,81 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Καφέ μπουκάλι PET 20 ml «Easy Living». Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 24 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 , 58 g |
| ύψος | 58 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Καφέ μπουκάλι PET 20 ml «Easy Living». Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 24 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 , 58 g |
| ύψος | 58 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















