Potíria kai fiales 20 ml μπουκάλι Krug, γυαλί, στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100023530
20 ml μπουκάλι Krug, γυαλί, στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,85 €
20
0,83 €
2%
50
0,81 €
4%
100
0,78 €
8%
250
0,65 €
23%
2.000
0,63 €
25%
9.234
0,60 €
29%
18.468
0,52 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,85 € 0,85 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το στρογγυλό μπουκάλι δείγματος 20 ml «Arthur» μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως - π.χ. μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 23 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 25 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 48 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το στρογγυλό μπουκάλι δείγματος 20 ml «Arthur» μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως - π.χ. μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 23 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 25 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 48 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























