Potíria kai fiales 10 ml φιαλίδιο με πιπέτα, ιατρικό, γυάλινο, βασιλικό μπλε-κόκκινο, στόμιο: DIN 18

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 34 g |
| ύψος | 92 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
3 σχόλια
27 Φεβρουαρίου 2026 8:18 μ.μ.
Hervorragende Qualität
Diese Medizinflaschen mit Pipettenmontur sind ideal für meine Öle und Düfte.
21 Δεκεμβρίου 2023 10:03 π.μ.
Perfetto
L'articolo si presenta come da descrizione ed il liquido anche se capovolto non fuoriesce.
26 Οκτωβρίου 2023 1:21 μ.μ.
parfait
les flacons sont parfait:
colis bien emballé, tout est bien protégé.
Les bouchons sont parfaitement adaptés, le compte goutte arrive bien au fond du flacon, il est facile de prélever le produit.
Aucun inconvénient
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 34 g |
| ύψος | 92 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
3 σχόλια
27 Φεβρουαρίου 2026 8:18 μ.μ.
Hervorragende Qualität
Diese Medizinflaschen mit Pipettenmontur sind ideal für meine Öle und Düfte.
21 Δεκεμβρίου 2023 10:03 π.μ.
Perfetto
L'articolo si presenta come da descrizione ed il liquido anche se capovolto non fuoriesce.
26 Οκτωβρίου 2023 1:21 μ.μ.
parfait
les flacons sont parfait:
colis bien emballé, tout est bien protégé.
Les bouchons sont parfaitement adaptés, le compte goutte arrive bien au fond du flacon, il est facile de prélever le produit.
Aucun inconvénient
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























