Potíria kai fiales 10 ml φιαλίδιο φαρμάκου, γυαλί, βασιλικό μπλε, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100014070
10 ml φιαλίδιο φαρμάκου, γυαλί, βασιλικό μπλε, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,11 €
20
1,07 €
3%
50
1,05 €
5%
100
1,03 €
7%
324
0,83 €
25%
648
0,81 €
27%
1.296
0,78 €
29%
2.592
0,67 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,11 € 1,11 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η μπλε φιάλη 10ml είναι εξαιρετική για έλαια, κόκκους, σκόνες κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 14 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 28 g |
| ύψος | 61 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η μπλε φιάλη 10ml είναι εξαιρετική για έλαια, κόκκους, σκόνες κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 14 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 28 g |
| ύψος | 61 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















