Potíria kai fiales 20 ml φαρμακευτικό μπουκάλι, καφέ γυαλί, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100013510
20 ml φαρμακευτικό μπουκάλι, καφέ γυαλί, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,02 €
20
0,98 €
3%
50
0,95 €
6%
100
0,92 €
9%
180
0,76 €
25%
360
0,73 €
28%
720
0,71 €
30%
1.440
0,62 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,02 € 1,02 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυαλί της καφέ φιάλης φαρμάκου 20ml είναι χρωματισμένο, προσφέροντας έτσι πολύ καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 25 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 39 g |
| ύψος | 72 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυαλί της καφέ φιάλης φαρμάκου 20ml είναι χρωματισμένο, προσφέροντας έτσι πολύ καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 25 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 20 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 39 g |
| ύψος | 72 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















