Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι, μέταλλο-ξύλο, χρώμα ξύλου, για στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100014440
Βιδωτό καπάκι, μέταλλο-ξύλο, χρώμα ξύλου, για στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,02 €
20
0,99 €
2%
50
0,95 €
6%
100
0,92 €
9%
250
0,84 €
17%
500
0,82 €
19%
1.000
0,79 €
22%
2.500
0,65 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,02 € 1,02 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βιδωτό κλείσιμο από μέταλλο και ξύλο σε ξύλινο χρώμα προσδίδει στα μπουκάλια με στόμιο PP 28 μια φυσική κομψότητα που τραβά αμέσως το βλέμμα. Η τέλεια εφαρμογή του συνδυάζει πρακτική χρήση με ένα ζεστό, στιλάτο σχέδιο. Έτσι, κάθε συσκευασία γίνεται πραγματικό μαγνήτη προσοχής, που εκπέμπει φυσικότητα και ποιότητα – ιδανικό για όσους εκτιμούν την αισθητική και τη λειτουργικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο οξιάς |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό κλείσιμο από μέταλλο και ξύλο σε ξύλινο χρώμα προσδίδει στα μπουκάλια με στόμιο PP 28 μια φυσική κομψότητα που τραβά αμέσως το βλέμμα. Η τέλεια εφαρμογή του συνδυάζει πρακτική χρήση με ένα ζεστό, στιλάτο σχέδιο. Έτσι, κάθε συσκευασία γίνεται πραγματικό μαγνήτη προσοχής, που εκπέμπει φυσικότητα και ποιότητα – ιδανικό για όσους εκτιμούν την αισθητική και τη λειτουργικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο οξιάς |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















