Potíria kai fiales 100 ml PET-φιάλη 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 20/410
Κωδικός άρθρου : 100016010
100 ml PET-φιάλη 'Iris', οβάλ, πλαστικό, στόμιο: 20/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,14 €
20
1,10 €
3%
50
1,07 €
6%
100
1,05 €
7%
250
0,85 €
25%
500
0,82 €
28%
1.000
0,79 €
30%
2.500
0,70 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,14 € 1,14 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το οβάλ μπουκάλι PET «Iris» των 100 ml είναι ιδανικό για καλλυντική χρήση, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 113 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 30 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το οβάλ μπουκάλι PET «Iris» των 100 ml είναι ιδανικό για καλλυντική χρήση, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 113 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 30 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























