Potíria kai fiales 50 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100016430
50 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,28 €
20
4,15 €
3%
60
4,03 €
5%
120
3,93 €
8%
240
3,21 €
25%
480
3,10 €
27%
1.740
2,99 €
30%
6.880
2,58 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,28 € 4,28 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι αλουμινίου 50ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 64 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 22 g |
| ύψος | 62 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι αλουμινίου 50ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 64 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 22 g |
| ύψος | 62 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















