Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι για 50 ml 'Antonella', πλαστικό PP, μαύρο
Κωδικός άρθρου : 100030970
Βιδωτό καπάκι για 50 ml 'Antonella', πλαστικό PP, μαύρο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,71 €
20
0,69 €
2%
50
0,67 €
5%
100
0,64 €
9%
250
0,54 €
23%
500
0,51 €
28%
1.000
0,49 €
30%
2.500
0,42 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,71 € 0,71 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο καπάκι βιδωτό είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό PP και έχει σχεδιαστεί ειδικά για φιάλες 50 ml της σειράς «Antonella». Ο στρογγυλός σχεδιασμός του εξασφαλίζει ασφαλές σφράγισμα και εύκολη χρήση. Οι ακριβείς σπειροειδείς εγκοπές εξασφαλίζουν αξιόπιστη εφαρμογή.
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 14,5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο καπάκι βιδωτό είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό PP και έχει σχεδιαστεί ειδικά για φιάλες 50 ml της σειράς «Antonella». Ο στρογγυλός σχεδιασμός του εξασφαλίζει ασφαλές σφράγισμα και εύκολη χρήση. Οι ακριβείς σπειροειδείς εγκοπές εξασφαλίζουν αξιόπιστη εφαρμογή.
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 14,5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























