Potíria kai fiales 2.160 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2160 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2160 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 108 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1043 g |
| ύψος | 285 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:04 μ.μ.
Fremragende artikel!
Alt er som beskrevet og perfekt til mit projekt!
3 Μαρτίου 2026 2:02 μ.μ.
Sehr guter Artikel!
Alles ist wie angegeben und perfekt für mein Vorhaben!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2160 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2160 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 108 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1043 g |
| ύψος | 285 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:04 μ.μ.
Fremragende artikel!
Alt er som beskrevet og perfekt til mit projekt!
3 Μαρτίου 2026 2:02 μ.μ.
Sehr guter Artikel!
Alles ist wie angegeben und perfekt für mein Vorhaben!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




