Potíria kai fiales 500 ml PET-μπουκάλι 'Milk and Juice Carré', τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100030540
(2)
500 ml PET-μπουκάλι 'Milk and Juice Carré', τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,05 €
24
1,03 €
1%
72
0,98 €
6%
120
0,97 €
7%
216
0,78 €
25%
504
0,76 €
27%
1.008
0,73 €
30%
2.200
0,62 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,05 € 1,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το πλαστικό μπουκάλι PET 500 ml με φαρδύ στόμιο 'Milk and Juice Carree' σε μπλε χρώμα και τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν φαρδιά στοματική διάμετρο και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια διαφόρων χρωμάτων. Διατίθεται επίσης σε μεγέθη 250 ml, 330 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 532 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 64 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 24 g |
| ύψος | 190 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
Το πλαστικό μπουκάλι PET 500 ml με φαρδύ στόμιο 'Milk and Juice Carree' σε μπλε χρώμα και τετράγωνη βάση είναι ιδανικό για τη συσκευασία χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια διαθέτουν φαρδιά στοματική διάμετρο και μπορούν να συνδυαστούν με καπάκια διαφόρων χρωμάτων. Διατίθεται επίσης σε μεγέθη 250 ml, 330 ml και 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 532 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 64 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 24 g |
| ύψος | 190 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:33 π.μ.
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 Ιουνίου 2023 8:51 π.μ.
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























