Potíria kai fiales Καπάκια μπουκαλιών 26 mm, μέταλλο, χρυσό
Κωδικός άρθρου : 100034490
Καπάκια μπουκαλιών 26 mm, μέταλλο, χρυσό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,10 €
20
0,09 €
10%
50
0,08 €
20%
100
0,07 €
30%
250
0,06 €
40%
500
0,05 €
50%
1.000
0,04 €
60%
2.500
0,03 €
70%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,10 € 0,10 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το μεταλλικό χρυσό καπάκι με διάμετρο 26 mm. Ιδανικό για στρογγυλά καπάκια φιαλών, συνδυάζει ποιότητα και κομψό σχεδιασμό. Ανθεκτικό και αξιόπιστο για τα ποτά σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το μεταλλικό χρυσό καπάκι με διάμετρο 26 mm. Ιδανικό για στρογγυλά καπάκια φιαλών, συνδυάζει ποιότητα και κομψό σχεδιασμό. Ανθεκτικό και αξιόπιστο για τα ποτά σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























