Potíria kai fiales 500 ml Παγούρι πόσης 'Περσεύς - Μαύρα Αστέρια', Άνοιγμα: Βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100033460
500 ml Παγούρι πόσης 'Περσεύς - Μαύρα Αστέρια', Άνοιγμα: Βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
15,54 €
21
15,07 €
3%
63
14,60 €
6%
105
14,30 €
7%
252
11,65 €
25%
504
11,28 €
27%
1.008
10,87 €
30%
2.500
9,32 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 15,54 € 15,54 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι νερού 500 ml «Perseus – Μαύρα Αστέρια» εντυπωσιάζει με τον κομψό, στρογγυλό σχεδιασμό του και το ασφαλές καπάκι με βίδα. Ο στιλάτος γυάλινος δοχείο του συνδυάζει την εκλεπτυσμένη εμφάνιση με υψηλή λειτουργικότητα. Είτε στον αθλητισμό είτε στην καθημερινότητα, αυτό το μπουκάλι σας συνοδεύει αξιόπιστα και ταυτόχρονα αποτελεί σύμβολο ποιότητας και διαχρονικού σχεδιασμού.
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 220 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι νερού 500 ml «Perseus – Μαύρα Αστέρια» εντυπωσιάζει με τον κομψό, στρογγυλό σχεδιασμό του και το ασφαλές καπάκι με βίδα. Ο στιλάτος γυάλινος δοχείο του συνδυάζει την εκλεπτυσμένη εμφάνιση με υψηλή λειτουργικότητα. Είτε στον αθλητισμό είτε στην καθημερινότητα, αυτό το μπουκάλι σας συνοδεύει αξιόπιστα και ταυτόχρονα αποτελεί σύμβολο ποιότητας και διαχρονικού σχεδιασμού.
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 220 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























