Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, ροζ, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100025500
Βιδωτό καπάκι με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, ροζ, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,93 €
20
0,90 €
3%
50
0,87 €
6%
100
0,84 €
9%
250
0,71 €
23%
500
0,69 €
25%
1.000
0,64 €
31%
2.500
0,56 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,93 € 0,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φωτεινά ροζ ψεκαστήρας με βιδωτό καπάκι από ανθεκτικό πλαστικό PP συνδυάζει λειτουργικότητα με κομψό σχεδιασμό. Ανοίγει εύκολα με βίδωμα, εξασφαλίζοντας ασφαλή και πρακτική χρήση. Ιδανικός για να δοσομετρήσετε με ακρίβεια και άνεση τα αγαπημένα σας προϊόντα – για μια ευχάριστη εμπειρία χρήσης στην καθημερινότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Ροζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φωτεινά ροζ ψεκαστήρας με βιδωτό καπάκι από ανθεκτικό πλαστικό PP συνδυάζει λειτουργικότητα με κομψό σχεδιασμό. Ανοίγει εύκολα με βίδωμα, εξασφαλίζοντας ασφαλή και πρακτική χρήση. Ιδανικός για να δοσομετρήσετε με ακρίβεια και άνεση τα αγαπημένα σας προϊόντα – για μια ευχάριστη εμπειρία χρήσης στην καθημερινότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Ροζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















