Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100025510
Βιδωτό καπάκι με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,93 €
20
0,90 €
3%
50
0,87 €
6%
100
0,84 €
9%
250
0,71 €
23%
500
0,69 €
25%
1.000
0,64 €
31%
2.500
0,56 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,93 € 0,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο καπάκι με βίδα είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό PP και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση καθώς και εύκολη χρήση. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για στρογγυλά μπουκάλια με σπείρωμα 24/410 και προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διαρροές. Η κατασκευή του είναι ιδανική για διάφορους ψεκαστήρες και εξασφαλίζει πρακτική, ανθεκτική χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο καπάκι με βίδα είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό PP και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση καθώς και εύκολη χρήση. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για στρογγυλά μπουκάλια με σπείρωμα 24/410 και προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διαρροές. Η κατασκευή του είναι ιδανική για διάφορους ψεκαστήρες και εξασφαλίζει πρακτική, ανθεκτική χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















