Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100025120
Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,44 €
20
0,43 €
2%
50
0,42 €
4%
100
0,41 €
6%
250
0,34 €
22%
500
0,33 €
24%
1.000
0,32 €
27%
2.500
0,27 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,44 € 0,44 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο καπάκι με αναδιπλούμενο μεντεσέ είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση καθώς και εύκολη χρήση. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για στρογγυλά καπάκια με στόμιο 24/410, προσφέροντας έτσι μια αξιόπιστη και πρακτική λύση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 0 , 22,1 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο καπάκι με αναδιπλούμενο μεντεσέ είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση καθώς και εύκολη χρήση. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για στρογγυλά καπάκια με στόμιο 24/410, προσφέροντας έτσι μια αξιόπιστη και πρακτική λύση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 0 , 22,1 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























