Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100000440
Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,42 €
20
0,41 €
2%
50
0,40 €
4%
100
0,38 €
9%
250
0,32 €
23%
500
0,30 €
28%
1.000
0,29 €
30%
2.500
0,26 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,42 € 0,42 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το λευκό καπάκι με βιδωτό κλείσιμο και μεντεσέ κατασκευάζεται από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και έχει σχεδιαστεί ειδικά για στρογγυλά κλεισίματα. Ταιριάζει ακριβώς σε στόμια μεγέθους 24/410 και εξασφαλίζει ασφαλή συγκράτηση χάρη στην στιβαρή κατασκευή του. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και λειτουργικού σχεδιασμού το καθιστά πολυχρηστικό και αξιόπιστο στη χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26,9 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 3,6 g |
| ύψος | 22,2 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το λευκό καπάκι με βιδωτό κλείσιμο και μεντεσέ κατασκευάζεται από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και έχει σχεδιαστεί ειδικά για στρογγυλά κλεισίματα. Ταιριάζει ακριβώς σε στόμια μεγέθους 24/410 και εξασφαλίζει ασφαλή συγκράτηση χάρη στην στιβαρή κατασκευή του. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και λειτουργικού σχεδιασμού το καθιστά πολυχρηστικό και αξιόπιστο στη χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26,9 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 3,6 g |
| ύψος | 22,2 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























