Potíria kai fiales Βιδωτό καπάκι με αντλία διανομής, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100023210
Βιδωτό καπάκι με αντλία διανομής, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,32 €
20
2,26 €
2%
50
2,19 €
5%
100
2,12 €
8%
250
2,09 €
9%
500
2,01 €
13%
1.000
1,95 €
15%
2.500
1,92 €
17%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,32 € 2,32 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η λευκή αντλία διανομής είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και επιτρέπει ακριβή δοσομέτρηση υγρών. Διαθέτει στιβαρή μηχανική κατασκευή που εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία. Η αντλία είναι συμβατή με στρογγυλά καπάκια βιδωτού τύπου της σειράς με στόμιο 24/410 και συνδυάζει τεχνική λειτουργικότητα με κομψό σχεδιασμό.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η λευκή αντλία διανομής είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και επιτρέπει ακριβή δοσομέτρηση υγρών. Διαθέτει στιβαρή μηχανική κατασκευή που εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία. Η αντλία είναι συμβατή με στρογγυλά καπάκια βιδωτού τύπου της σειράς με στόμιο 24/410 και συνδυάζει τεχνική λειτουργικότητα με κομψό σχεδιασμό.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















