Potíria kai fiales Τυπικό κλείσιμο με μανταλάκι, πλαστικό, κόκκινο-λευκό
Κωδικός άρθρου : 100018820
Τυπικό κλείσιμο με μανταλάκι, πλαστικό, κόκκινο-λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,56 €
20
0,54 €
3%
100
0,52 €
7%
1.000
0,49 €
12%
2.500
0,40 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,56 € 0,56 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κλείσιμο με κλιπ με πλαστική κεφαλή 'μεγάλη' και λαστιχένια τσιμούχα. Τύπος ρύγχους: Ρύγχος φιόγκου Ρύγχος: BV μεγάλο
| Πλάτος | 25 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 55 mm |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Standard |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κλείσιμο με κλιπ με πλαστική κεφαλή 'μεγάλη' και λαστιχένια τσιμούχα. Τύπος ρύγχους: Ρύγχος φιόγκου Ρύγχος: BV μεγάλο
| Πλάτος | 25 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 55 mm |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Standard |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























