Potíria kai fiales Θήκη κραγιόν 6 ml, πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100022110
Θήκη κραγιόν 6 ml, πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,06 €
10
1,04 €
1%
20
0,99 €
6%
50
0,98 €
7%
100
0,79 €
25%
200
0,77 €
27%
500
0,75 €
29%
1.000
0,63 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,06 € 1,06 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Δοχείο κραγιόν 6ml για ζεστό γέμισμα προϊόντων περιποίησης χειλιών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 6 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 17 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 74 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Δοχείο κραγιόν 6ml για ζεστό γέμισμα προϊόντων περιποίησης χειλιών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 6 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 17 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 74 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















