Potíria kai fiales Λαβή φελλού με άνοιγμα δοσομέτρησης 19 mm, ξύλο/πλαστικό, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100029620
Λαβή φελλού με άνοιγμα δοσομέτρησης 19 mm, ξύλο/πλαστικό, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,75 €
20
0,72 €
4%
50
0,70 €
6%
100
0,69 €
8%
200
0,61 €
18%
500
0,54 €
27%
1.000
0,53 €
29%
2.000
0,47 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,75 € 0,75 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτό το πώμα λαβής αποτελείται από έναν συνδυασμό πλαστικού, φελλού και ξύλου, που εξασφαλίζει μια ανθεκτική και μακράς διαρκείας κατασκευή. Είναι εξοπλισμένο με μια ακριβώς επεξεργασμένη οπή δοσομέτρησης, που επιτρέπει ελεγχόμενο και χωρίς στάλες ρίξιμο. Ο στρογγυλός σχεδιασμός ταιριάζει ιδανικά σε φελλοστομίες και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση με ταυτόχρονη εύκολη χρήση.
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm , ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτό το πώμα λαβής αποτελείται από έναν συνδυασμό πλαστικού, φελλού και ξύλου, που εξασφαλίζει μια ανθεκτική και μακράς διαρκείας κατασκευή. Είναι εξοπλισμένο με μια ακριβώς επεξεργασμένη οπή δοσομέτρησης, που επιτρέπει ελεγχόμενο και χωρίς στάλες ρίξιμο. Ο στρογγυλός σχεδιασμός ταιριάζει ιδανικά σε φελλοστομίες και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση με ταυτόχρονη εύκολη χρήση.
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm , ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























