Potíria kai fiales Λαβή φελλού 19 mm, ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100013280
Λαβή φελλού 19 mm, ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,60 €
20
0,59 €
1%
50
0,57 €
5%
100
0,56 €
6%
200
0,44 €
26%
500
0,43 €
28%
1.000
0,40 €
33%
5.000
0,35 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,60 € 0,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το φελλό λαβής με διάμετρο 19 mm: Συνδυάζει ένα πλαστικό πώμα με ένα καπάκι από υψηλής ποιότητας ξύλο, ιδανικό για φελλούς στο στόμιο. Αυτό το κλείσιμο συνδυάζει φυσική κομψότητα με πρακτική χρήση. Ιδανικό για κομψά, κλασικά κλεισίματα φιαλών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το φελλό λαβής με διάμετρο 19 mm: Συνδυάζει ένα πλαστικό πώμα με ένα καπάκι από υψηλής ποιότητας ξύλο, ιδανικό για φελλούς στο στόμιο. Αυτό το κλείσιμο συνδυάζει φυσική κομψότητα με πρακτική χρήση. Ιδανικό για κομψά, κλασικά κλεισίματα φιαλών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























