Potíria kai fiales Λαβή φελλού 19 mm 'Μπάλα', ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100011210
Λαβή φελλού 19 mm 'Μπάλα', ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,79 €
10
0,77 €
2%
20
0,75 €
5%
50
0,73 €
7%
100
0,60 €
24%
200
0,58 €
26%
1.000
0,57 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,79 € 0,79 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φελλός λαβής 19 mm «Kugel» προσφέρει έναν αρμονικό συνδυασμό φυσικής ομορφιάς και λειτουργικότητας. Αυτό το κλείσιμο αποτελείται από ένα πλαστικό πώμα και ένα σφαιρικό καπάκι από ξύλο. Έτσι, εφαρμόζει τέλεια σε φελλοστόμια και προσδίδει στα μπουκάλια σας μια κομψή, εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Η ζεστή ξύλινη όψη προσκαλεί να απολαύσετε ξεχωριστές στιγμές με μια νότα φυσικότητας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 47,5 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός λαβής 19 mm «Kugel» προσφέρει έναν αρμονικό συνδυασμό φυσικής ομορφιάς και λειτουργικότητας. Αυτό το κλείσιμο αποτελείται από ένα πλαστικό πώμα και ένα σφαιρικό καπάκι από ξύλο. Έτσι, εφαρμόζει τέλεια σε φελλοστόμια και προσδίδει στα μπουκάλια σας μια κομψή, εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Η ζεστή ξύλινη όψη προσκαλεί να απολαύσετε ξεχωριστές στιγμές με μια νότα φυσικότητας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 47,5 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























