Potíria kai fiales Λαβή φελλού 16,5 mm, ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032620
Λαβή φελλού 16,5 mm, ξύλο/πλαστικό, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας
Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,51 €
20
0,49 €
3%
50
0,48 €
5%
100
0,47 €
7%
250
0,38 €
25%
500
0,36 €
29%
1.000
0,35 €
31%
2.500
0,30 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,51 € 0,51 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο φελλός λαβής από ξύλο και πλαστικό έχει διάμετρο 16,5 mm. Εξασφαλίζει σταθερή τοποθέτηση στις φελικές στομίδες χάρη στην ακριβή εφαρμογή του. Το υλικό προσφέρει μια φυσική επιφάνεια, που είναι ταυτόχρονα ανθεκτική και σταθερή στη μορφή, επιτυγχάνοντας έτσι ασφαλή στεγανοποίηση και ελκυστική εμφάνιση του μπουκαλιού.
| Διάμετρος - εξωτερική | 22 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 26 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός λαβής από ξύλο και πλαστικό έχει διάμετρο 16,5 mm. Εξασφαλίζει σταθερή τοποθέτηση στις φελικές στομίδες χάρη στην ακριβή εφαρμογή του. Το υλικό προσφέρει μια φυσική επιφάνεια, που είναι ταυτόχρονα ανθεκτική και σταθερή στη μορφή, επιτυγχάνοντας έτσι ασφαλή στεγανοποίηση και ελκυστική εμφάνιση του μπουκαλιού.
| Διάμετρος - εξωτερική | 22 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 26 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 16,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















