Potíria kai fiales Κουτί δώρου 'Λαμπερά παγοκρύσταλλα', τετράγωνο, χαρτί, κόκκινο
Κωδικός άρθρου : 100035330
Κουτί δώρου 'Λαμπερά παγοκρύσταλλα', τετράγωνο, χαρτί, κόκκινο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,43 €
10
2,36 €
2%
20
2,30 €
5%
50
2,24 €
7%
100
1,83 €
24%
200
1,76 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Η συσκευασία δώρου «Sparkling Ice Crystals» είναι ιδανική για διακοσμητικές συσκευασίες μπουκαλιών κρασιού, σαμπάνιας και οινοπνευματωδών ποτών. Κατάλληλο και για δώρα Χριστουγέννων και Άγιου Βασίλη!
| Πλάτος | 78 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Χαρτόνι |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 360 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η συσκευασία δώρου «Sparkling Ice Crystals» είναι ιδανική για διακοσμητικές συσκευασίες μπουκαλιών κρασιού, σαμπάνιας και οινοπνευματωδών ποτών. Κατάλληλο και για δώρα Χριστουγέννων και Άγιου Βασίλη!
| Πλάτος | 78 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Χαρτόνι |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 360 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















