Potíria kai fiales Κούμπωμα σιδερώματος Standard #, πλαστικό, κόκκινο-λευκό
Κωδικός άρθρου : 100000240
Κούμπωμα σιδερώματος Standard #, πλαστικό, κόκκινο-λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,48 €
20
0,47 €
2%
50
0,46 €
4%
100
0,45 €
6%
250
0,44 €
8%
500
0,43 €
10%
1.000
0,42 €
12%
2.500
0,41 €
14%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,48 € 0,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κούμπωμα αιώρησης από λευκό πλαστικό κεφάλι με κόκκινο λάστιχο και ασημί σύρμα. Για μπουκάλια με κατάλληλο στόμιο.
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 55 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Standard |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κούμπωμα αιώρησης από λευκό πλαστικό κεφάλι με κόκκινο λάστιχο και ασημί σύρμα. Για μπουκάλια με κατάλληλο στόμιο.
| Πλάτος | 55 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 55 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Standard |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















