Potíria kai fiales Κορμός με αιχμηρή κορυφή 48-57 x 27, πρεσσαριστό φελλό, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100034420
Κορμός με αιχμηρή κορυφή 48-57 x 27, πρεσσαριστό φελλό, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,22 €
20
1,18 €
3%
50
1,15 €
5%
100
1,12 €
8%
200
0,91 €
25%
500
0,89 €
27%
1.000
0,85 €
30%
2.000
0,73 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,22 € 1,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτός ο υψηλής ποιότητας φελλός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο για φιάλες με φελλό στόμιο. Ιδανικός για ασφαλή συγκράτηση και εύκολη χρήση. Τέλειος για όσους δίνουν έμφαση στην ποιότητα και τη λειτουργικότητα στα κλεισίματα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 57 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 48–57×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτός ο υψηλής ποιότητας φελλός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο για φιάλες με φελλό στόμιο. Ιδανικός για ασφαλή συγκράτηση και εύκολη χρήση. Τέλειος για όσους δίνουν έμφαση στην ποιότητα και τη λειτουργικότητα στα κλεισίματα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 57 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 48–57×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




























