Potíria kai fiales Κορυφαίος φελλός 9-12 x 22, φυσικός φελλός, λευκασμένος, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100021000
Κορυφαίος φελλός 9-12 x 22, φυσικός φελλός, λευκασμένος, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,13 €
10
0,12 €
7%
20
0,11 €
15%
50
0,10 €
23%
100
0,09 €
30%
200
0,08 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,13 € 0,13 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο μπεζ κωνικός φελλός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα ασφαλές, στρογγυλό κλείσιμο για το στόμιο των μπουκαλιών σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 12 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 9–12×22 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο μπεζ κωνικός φελλός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα ασφαλές, στρογγυλό κλείσιμο για το στόμιο των μπουκαλιών σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 12 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 9–12×22 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



























