Potíria kai fiales Κορυφαίος φελλός 44-51 x 27, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033240
Κορυφαίος φελλός 44-51 x 27, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,70 €
20
0,67 €
4%
50
0,66 €
5%
100
0,64 €
8%
200
0,53 €
24%
500
0,49 €
30%
1.000
0,48 €
31%
2.000
0,40 €
42%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,70 € 0,70 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτός ο κορμός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο για το στόμιο των φιαλών σας. Ιδανικά εφαρμοστός, προστατεύει με ασφάλεια το περιεχόμενο και διατηρεί τη φρεσκάδα. Ιδανικός για όσους εκτιμούν την ποιότητα και την παράδοση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 51 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 44–51×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτός ο κορμός από συμπιεσμένο φελλό προσφέρει ένα αξιόπιστο, στρογγυλό κλείσιμο για το στόμιο των φιαλών σας. Ιδανικά εφαρμοστός, προστατεύει με ασφάλεια το περιεχόμενο και διατηρεί τη φρεσκάδα. Ιδανικός για όσους εκτιμούν την ποιότητα και την παράδοση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 51 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 44–51×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



























