Potíria kai fiales Κορυφαίος φελλός 24-28 x 27, φυσικός φελλός, λευκασμένος, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100019630
Κορυφαίος φελλός 24-28 x 27, φυσικός φελλός, λευκασμένος, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,31 €
10
0,30 €
3%
20
0,29 €
6%
50
0,28 €
9%
100
0,24 €
22%
200
0,23 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,31 € 0,31 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο μπεζ κωνικός φελλός είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό και προσφέρει μια αξιόπιστη, στρογγυλή λύση σφράγισης για φιάλες με στενό άνοιγμα. Εξασφαλίζει με το ακριβές του σχήμα σταθερή συγκράτηση, που προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενο. Αυτό το υλικό σφράγισης διατηρεί ιδανικά τη φρεσκάδα των εμφιαλωμένων υγρών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 24–28×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο μπεζ κωνικός φελλός είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό και προσφέρει μια αξιόπιστη, στρογγυλή λύση σφράγισης για φιάλες με στενό άνοιγμα. Εξασφαλίζει με το ακριβές του σχήμα σταθερή συγκράτηση, που προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενο. Αυτό το υλικό σφράγισης διατηρεί ιδανικά τη φρεσκάδα των εμφιαλωμένων υγρών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 24–28×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























