Potíria kai fiales Κωνικός φελλός 54-60 x 27, συμπιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100034530
Κωνικός φελλός 54-60 x 27, συμπιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,81 €
20
0,78 €
3%
50
0,76 €
6%
100
0,75 €
7%
200
0,62 €
23%
500
0,59 €
27%
1.000
0,57 €
29%
2.000
0,48 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,81 € 0,81 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτός ο κορυφαίος φελλός από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό εξασφαλίζει ασφαλή και αξιόπιστη στεγανοποίηση για φιάλες με φελλό στο στόμιο. Μέσω της ακριβούς μορφοποίησης και του υλικού, προσφέρει βέλτιστη συγκράτηση και αποτρέπει την είσοδο αέρα.
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό - Κατηγορία | Πεπιεσμένος φελλός |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 54–60×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτός ο κορυφαίος φελλός από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό εξασφαλίζει ασφαλή και αξιόπιστη στεγανοποίηση για φιάλες με φελλό στο στόμιο. Μέσω της ακριβούς μορφοποίησης και του υλικού, προσφέρει βέλτιστη συγκράτηση και αποτρέπει την είσοδο αέρα.
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό - Κατηγορία | Πεπιεσμένος φελλός |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 54–60×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




























