Potíria kai fiales Κωνικός φελλός 21-26 x 27, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100001310
Κωνικός φελλός 21-26 x 27, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,35 €
10
0,33 €
5%
20
0,32 €
8%
50
0,31 €
11%
100
0,26 €
25%
200
0,25 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,35 € 0,35 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο κωνικός φελλός αποτελείται από υψηλής ποιότητας, συμπιεσμένο φελλό με λεπτή, μπεζ απόχρωση. Χάρη στο ακριβές σχήμα του, εφαρμόζει άψογα σε τυποποιημένα στόμια φελλού και εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση. Η ανθεκτική δομή του συμπιεσμένου φελλού προσφέρει υψηλή αντοχή στην πίεση και προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από εξωτερικές επιδράσεις. Ο συνδυασμός φυσικής ποιότητας υλικού και παραδοσιακής επεξεργασίας εξασφαλίζει διαρκή λειτουργικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21–26×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο κωνικός φελλός αποτελείται από υψηλής ποιότητας, συμπιεσμένο φελλό με λεπτή, μπεζ απόχρωση. Χάρη στο ακριβές σχήμα του, εφαρμόζει άψογα σε τυποποιημένα στόμια φελλού και εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση. Η ανθεκτική δομή του συμπιεσμένου φελλού προσφέρει υψηλή αντοχή στην πίεση και προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από εξωτερικές επιδράσεις. Ο συνδυασμός φυσικής ποιότητας υλικού και παραδοσιακής επεξεργασίας εξασφαλίζει διαρκή λειτουργικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 21–26×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



























