Potíria kai fiales Καπάκια μπουκαλιών 29 mm, μέταλλο, μαύρο
Κωδικός άρθρου : 100034440
Καπάκια μπουκαλιών 29 mm, μέταλλο, μαύρο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,15 €
20
0,14 €
6%
50
0,12 €
20%
100
0,11 €
26%
250
0,10 €
33%
500
0,09 €
40%
1.000
0,08 €
46%
2.500
0,07 €
53%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,15 € 0,15 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η μεταλλική τάπα σε κομψό μαύρο χρώμα έχει ακριβή διάμετρο 29 mm και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση των φιαλών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 29 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η μεταλλική τάπα σε κομψό μαύρο χρώμα έχει ακριβή διάμετρο 29 mm και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση των φιαλών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 29 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























