Potíria kai fiales Καπάκι ζύμωσης τύπου 3, από καουτσούκ, κόκκινο
Κωδικός άρθρου : 100003100
Καπάκι ζύμωσης τύπου 3, από καουτσούκ, κόκκινο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,99 €
10
1,93 €
3%
20
1,87 €
6%
50
1,84 €
7%
100
1,48 €
25%
200
1,43 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,99 € 1,99 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καπάκι ζύμωσης τύπου 3 είναι τέλειο για την εισαγωγή ενός προσαρτήματος ζύμωσης και προσφέρει την τέλεια προστασία ροφημάτων για το μούστο, το κρασί και πολλά άλλα. Ασφαλές φαγητό. Κατάλληλο για πολλαπλή χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 44 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καουτσούκ |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 53 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καπάκι ζύμωσης τύπου 3 είναι τέλειο για την εισαγωγή ενός προσαρτήματος ζύμωσης και προσφέρει την τέλεια προστασία ροφημάτων για το μούστο, το κρασί και πολλά άλλα. Ασφαλές φαγητό. Κατάλληλο για πολλαπλή χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 44 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καουτσούκ |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 53 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















