Potíria kai fiales Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, μαύρο, για στόμιο: TO 53
Κωδικός άρθρου : 100040050
Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, μαύρο, για στόμιο: TO 53
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,20 €
100
0,19 €
5%
500
0,18 €
10%
1.900
0,17 €
15%
9.500
0,15 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,20 € 0,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το πρακτικό καπάκι Twist-Off από ανθεκτικό λευκό μέταλλο σε κομψό μαύρο χρώμα. Ιδανικό για το στόμιο TO 53, προσφέρει αυτή η στρογγυλή κλειστή ασφαλή και εύκολη χρήση. Τέλειο για τα δοχεία αποθήκευσης σας και μια κομψή προσθήκη σε κάθε κουζίνα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 56 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Λιθουανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 10 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 53 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το πρακτικό καπάκι Twist-Off από ανθεκτικό λευκό μέταλλο σε κομψό μαύρο χρώμα. Ιδανικό για το στόμιο TO 53, προσφέρει αυτή η στρογγυλή κλειστή ασφαλή και εύκολη χρήση. Τέλειο για τα δοχεία αποθήκευσης σας και μια κομψή προσθήκη σε κάθε κουζίνα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 56 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Λιθουανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 10 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 53 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























