Potíria kai fiales Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, χρυσό, για στόμιο: TO 82
Κωδικός άρθρου : 100040160
(1)
Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, χρυσό, για στόμιο: TO 82
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,27 €
100
0,26 €
3%
500
0,25 €
7%
800
0,24 €
11%
2.400
0,20 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,27 € 0,27 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το υψηλής ποιότητας καπάκι Twist-Off από λευκό χάλυβα σε κομψό χρυσό. Αυτή η στρογγυλή κλειδαριά είναι ιδανική για το στόμιο TO 82 και προσφέρει μια ασφαλή και στυλάτη επιλογή για να διατηρείτε τα τρόφιμά σας φρέσκα. Ιδανικό για όλους όσους εκτιμούν την ποιότητα και το σχέδιο!
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Λιθουανία |
| βάρος | 13 g |
| ύψος | 10 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 82 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
7 Νοεμβρίου 2023 1:26 μ.μ.
Très bon produit
Très bonne qualité. Ils fonctionnent très bien, avec ou sans stérilisation.
Service client au top. Merci
Ανακαλύψτε το υψηλής ποιότητας καπάκι Twist-Off από λευκό χάλυβα σε κομψό χρυσό. Αυτή η στρογγυλή κλειδαριά είναι ιδανική για το στόμιο TO 82 και προσφέρει μια ασφαλή και στυλάτη επιλογή για να διατηρείτε τα τρόφιμά σας φρέσκα. Ιδανικό για όλους όσους εκτιμούν την ποιότητα και το σχέδιο!
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Λιθουανία |
| βάρος | 13 g |
| ύψος | 10 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 82 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
7 Νοεμβρίου 2023 1:26 μ.μ.
Très bon produit
Très bonne qualité. Ils fonctionnent très bien, avec ou sans stérilisation.
Service client au top. Merci
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























