Potíria kai fiales Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, χρυσό, για στόμιο: TO 100
Κωδικός άρθρου : 100038870
Καπάκι Twist-Off, λευκοσίδηρος, χρυσό, για στόμιο: TO 100
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,31 €
250
0,29 €
6%
5.940
0,24 €
22%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,31 € 0,31 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το κομψό καπάκι Twist-Off από λευκοσίδηρο σε χρυσό χρώμα. Στρογγυλό και κομψό, ιδανικό για το στόμιο TO 100. Ιδανικό για να ασφαλίσετε τα μπουκάλια και να φαίνονται ελκυστικά. Ένα υψηλής ποιότητας κλείσιμο για τα ποτά ή τα προϊόντα σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 103 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 22 g |
| ύψος | 14 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 100 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το κομψό καπάκι Twist-Off από λευκοσίδηρο σε χρυσό χρώμα. Στρογγυλό και κομψό, ιδανικό για το στόμιο TO 100. Ιδανικό για να ασφαλίσετε τα μπουκάλια και να φαίνονται ελκυστικά. Ένα υψηλής ποιότητας κλείσιμο για τα ποτά ή τα προϊόντα σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 103 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 22 g |
| ύψος | 14 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 100 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























