Potíria kai fiales Κάλυμμα βιδωτό με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, πράσινο, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100025490
Κάλυμμα βιδωτό με ψεκαστήρα, πλαστικό PP, πράσινο, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,86 €
20
0,84 €
2%
50
0,82 €
4%
100
0,79 €
8%
250
0,65 €
24%
500
0,63 €
26%
1.000
0,60 €
30%
2.500
0,52 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το φωτεινά πράσινο καπάκι βιδωτού κλεισίματος με ψεκαστήρα αποτελείται από ανθεκτικό πλαστικό PP και έχει σχεδιαστεί ειδικά για σπειρώματα 24/410. Εξασφαλίζει ασφαλή στερέωση και ακριβή λειτουργία ψεκασμού, που διευκολύνει τη δοσομέτρηση. Με την ανθεκτική κατασκευή του προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διαρροές.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το φωτεινά πράσινο καπάκι βιδωτού κλεισίματος με ψεκαστήρα αποτελείται από ανθεκτικό πλαστικό PP και έχει σχεδιαστεί ειδικά για σπειρώματα 24/410. Εξασφαλίζει ασφαλή στερέωση και ακριβή λειτουργία ψεκασμού, που διευκολύνει τη δοσομέτρηση. Με την ανθεκτική κατασκευή του προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διαρροές.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 206 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















