Potíria kai fiales Κάλυμμα βιδωτό με ένθετο σύριγγας, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100025450
Κάλυμμα βιδωτό με ένθετο σύριγγας, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,44 €
20
0,43 €
2%
50
0,42 €
4%
100
0,41 €
6%
250
0,34 €
22%
500
0,33 €
24%
1.000
0,32 €
27%
2.500
0,27 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,44 € 0,44 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Λευκός βιδωτός κλειστός από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) με ενσωματωμένη ένεση για ακριβή δοσομέτρηση. Κατάλληλος για στρογγυλά καπάκια με τυπική σπείρωμα 24/410. Το κλείστρο εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση και εύκολη χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 28 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Λευκός βιδωτός κλειστός από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) με ενσωματωμένη ένεση για ακριβή δοσομέτρηση. Κατάλληλος για στρογγυλά καπάκια με τυπική σπείρωμα 24/410. Το κλείστρο εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση και εύκολη χρήση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 27 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 28 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























