Potíria kai fiales Κάλυμμα με βίδα Disc Top, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100032740
Κάλυμμα με βίδα Disc Top, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,40 €
20
0,38 €
5%
50
0,36 €
10%
100
0,35 €
12%
250
0,30 €
25%
500
0,29 €
27%
1.000
0,28 €
30%
2.500
0,24 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,40 € 0,40 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο καπάκι Disc Top από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) ξεχωρίζει για το στρογγυλό του σχήμα και την υψηλή σταθερότητα. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για φιάλες με σπείρωμα 24/410 και εξασφαλίζει ασφαλές, αδιάβροχο κλείσιμο. Η πρακτική χρήση επιτρέπει εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο, καθώς και ακριβή δοσομέτρηση.
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο καπάκι Disc Top από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) ξεχωρίζει για το στρογγυλό του σχήμα και την υψηλή σταθερότητα. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για φιάλες με σπείρωμα 24/410 και εξασφαλίζει ασφαλές, αδιάβροχο κλείσιμο. Η πρακτική χρήση επιτρέπει εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο, καθώς και ακριβή δοσομέτρηση.
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























