Potíria kai fiales Κάλυμμα δοχείου μπαχαρικών με διανομέα, πλαστικό PP, κόκκινο, για στόμιο: 38/400
Κωδικός άρθρου : 100000230
Κάλυμμα δοχείου μπαχαρικών με διανομέα, πλαστικό PP, κόκκινο, για στόμιο: 38/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,48 €
20
0,46 €
4%
50
0,45 €
6%
100
0,44 €
8%
250
0,36 €
25%
500
0,35 €
27%
1.000
0,33 €
31%
2.500
0,29 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Πρακτικό καπάκι για δοχεία μπαχαρικών από ανθεκτικό, κόκκινο πλαστικό PP. Κατάλληλο για στρογγυλά δοχεία μπαχαρικών με στόμιο 38/400. Ιδανικό για εύκολη δοσομέτρηση και αποθήκευση των μπαχαρικών σας, ώστε να παραμένουν φρέσκα για περισσότερο χρόνο.
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 20 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 38/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Πρακτικό καπάκι για δοχεία μπαχαρικών από ανθεκτικό, κόκκινο πλαστικό PP. Κατάλληλο για στρογγυλά δοχεία μπαχαρικών με στόμιο 38/400. Ιδανικό για εύκολη δοσομέτρηση και αποθήκευση των μπαχαρικών σας, ώστε να παραμένουν φρέσκα για περισσότερο χρόνο.
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 20 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 38/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























