Potíria kai fiales Φελλός κρασιού 22,5 mm, πρεσσαριστός φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100035130
Φελλός κρασιού 22,5 mm, πρεσσαριστός φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,60 €
20
0,58 €
3%
50
0,56 €
6%
100
0,55 €
8%
250
0,44 €
26%
500
0,43 €
28%
1.000
0,42 €
30%
2.500
0,35 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,60 € 0,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό φελλός κρασιού από υψηλής ποιότητας, μπεζ φυσικό φελλό με διάμετρο 22,5 mm και στρογγυλό σχήμα. Κατάλληλος ως πώμα για φιάλες με φελλόστομο, εξασφαλίζοντας ασφαλή σφράγιση. Αυτός ο φελλός αποτελεί μέρος των ανθεκτικών και υψηλής ποιότητας πωμάτων μας και προσφέρει μια κομψή λύση για τη διατήρηση του κρασιού.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 22,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό φελλός κρασιού από υψηλής ποιότητας, μπεζ φυσικό φελλό με διάμετρο 22,5 mm και στρογγυλό σχήμα. Κατάλληλος ως πώμα για φιάλες με φελλόστομο, εξασφαλίζοντας ασφαλή σφράγιση. Αυτός ο φελλός αποτελεί μέρος των ανθεκτικών και υψηλής ποιότητας πωμάτων μας και προσφέρει μια κομψή λύση για τη διατήρηση του κρασιού.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 22,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























