Potíria kai fiales Φελλοί κρασιού 24 mm, φυσικός φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100035120
Φελλοί κρασιού 24 mm, φυσικός φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,59 €
20
0,58 €
1%
50
0,56 €
5%
100
0,54 €
8%
250
0,43 €
27%
500
0,42 €
28%
1.000
0,40 €
32%
2.500
0,35 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,59 € 0,59 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βυθιστείτε στον κόσμο της απόλαυσης με το φυσικό μας φελλό κρασιού σε κομψό μπεζ χρώμα. Με διάμετρο 24 mm, ταιριάζει τέλεια στο άνοιγμα του φελλού και εξασφαλίζει ασφαλές κλείσιμο χάρη στον υψηλής ποιότητας φυσικό φελλό. Έτσι, το άρωμα του κρασιού σας παραμένει φρέσκο και αυθεντικό – ιδανικό για όσους εκτιμούν την παράδοση και την ποιότητα σε κάθε γουλιά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 22,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Βυθιστείτε στον κόσμο της απόλαυσης με το φυσικό μας φελλό κρασιού σε κομψό μπεζ χρώμα. Με διάμετρο 24 mm, ταιριάζει τέλεια στο άνοιγμα του φελλού και εξασφαλίζει ασφαλές κλείσιμο χάρη στον υψηλής ποιότητας φυσικό φελλό. Έτσι, το άρωμα του κρασιού σας παραμένει φρέσκο και αυθεντικό – ιδανικό για όσους εκτιμούν την παράδοση και την ποιότητα σε κάθε γουλιά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 24 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 38 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 22,5 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























