Potíria kai fiales Ετικέτα κασσίτερου 'Αυθεντικό Σπιτικό', στρογγυλή, μέταλλο, ασημί
Κωδικός άρθρου : 100014620
Ετικέτα κασσίτερου 'Αυθεντικό Σπιτικό', στρογγυλή, μέταλλο, ασημί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,80 €
10
1,74 €
3%
20
1,68 €
6%
50
1,65 €
8%
100
1,33 €
26%
200
1,30 €
27%
500
1,26 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,80 € 1,80 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η αυτοκόλλητη, εύκαμπτη, στρογγυλή ετικέτα από κασσίτερο «Original Hausgemacht» σε ασημί απόχρωση με ελαφριά μαύρη πατίνα προσδίδει στα λικέρ, τις μαρμελάδες και τους χυμούς σας μια κομψή, χειροποίητη γοητεία. Το τέλειο αξεσουάρ για μοναδικές και ελκυστικές ιδέες δώρων.
| Διάμετρος - εξωτερική | 43 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η αυτοκόλλητη, εύκαμπτη, στρογγυλή ετικέτα από κασσίτερο «Original Hausgemacht» σε ασημί απόχρωση με ελαφριά μαύρη πατίνα προσδίδει στα λικέρ, τις μαρμελάδες και τους χυμούς σας μια κομψή, χειροποίητη γοητεία. Το τέλειο αξεσουάρ για μοναδικές και ελκυστικές ιδέες δώρων.
| Διάμετρος - εξωτερική | 43 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















